«VIP-палати» для депутатів і чиновників: Зеленський поставив крапку в цьому питанні

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що президент України Володимир Зеленський погодився скасувати накази про забезпечення чиновників окремими палатами, які будуть охоронятися, в разі захворювання, в тому числі і коронавірусів COVID-19.

Про це Кличко розповів на брифінгу 26 березня щодо поширення COVID-19. Трансляцію вела прес-служба КМДА.

«Що стосується нібито VIP-палат для депутатів та інших чиновників – такого немає! Я підняв інформацію щодо розпорядження, яке вчора  (25 березня. – Ред.)  Розповсюдили ЗМІ. Скажу одне: воно було зроблено на виконання наказів Державної служби охорони, МОЗ та звернення на їх підставі Державного управління справами при президенті », – пояснив мер Києва.

За його словами, це документи з грифом «для службового користування». У них йдеться про підготовленість закладів охорони здоров’я до медико-санітарного забезпечення осіб, щодо яких здійснюється державна охорона.

«Йдеться про те, що в разі захворювання першої особи держави повинні бути певні умови: окрема палата і щоб поруч перебувала державна охорона. Така практика завжди була. І не тільки в Україні. Але … Я розмовляв вчора з президентом. Він готовий і налаштований скасувати накази, про які йде мова і які ми зобов’язані виконувати », – підкреслив Кличко.