Він зловив рибу і приніс її додому, на щастя, він виклав фото в Інтернет, перед тим, як з’їсти її

Інтернет створив для нас можливість зв’язатися з будь-якою точкою земної кулі. Це, безумовно, в рази полегшило наше життя. Користувачів соціальної мережі з Японії, в свою чергу, зрозумів, що Інтернет здатний навіть врятувати життя!

Одного разу він був на рибалці і зловив величезну рибу. Принісши додому, він сфотографував її і виклав знімок у Twitter. І саме цей факт врятував йому життя …

Чоловік, піймавши рибу, приніс її додому, зробив фотографії і виклав її в Інтернет, в надії похвалитися своїм друзям. Але, як виявилося, один з коментарів скоро повинен був врятувати йому життя!

«Не їж ЇЇ!»

«Вона отруйна. Прошу тебе, не їж її! »

«Виявилося, даний вид риби харчується певними водоростями, які називаються« дінофлагелляти ». Вони можуть стати причиною отруєння, яке називається «сигуатера». Було зафіксовано чималу кількість смертей після вживання цієї риби.

«На щастя, я встиг прочитати рятувальні коментарі. Ми не встигли приготувати рибу, і вона була ще жива. Ми віднесли її назад до океану і відпустили на свободу! ».

Можна з упевненістю сказати, що життя хлопця висіла на волосині. А що, якби він не зайшов на свою сторінку і не побачив би ці коментарі! Ще одне підтвердження того, що Інтернет, все-таки, великий винахід, не тільки змінило, а й врятувало чиєсь життя!