“Він кричав мені:” Я син Порошенко, давай поговоримо “. Репер Фейс розповів просина екс-президента

Російський репер Face заступився за сина екс-президента України Петра Порошенка, який під час концерту музиканта в Великобританії забрався на сцену під крики “Росіяни в Лондоні” . Музикант опублікував в соцмережі кілька відеоповідомлень і заявив, що в фіналі його концерту Михайло Порошенко виявився на сцені не через те, що він син колишнього президента України. Про це пише “КП в Україні” .

“Вісім днів тому я виступав в Лондоні і мені сказали, що був міжнародний скандал з приводу того, що я когось собі на сцену витягнув. Мені абсолютно все одно, чий ти син, чия ти дочка. У гримерці до мене підійшли організатори і сказали, що тут син Порошенка. я такий: Гаразд, окей. Потім я виходжу на сцену і починаю читати свій реп, і дивлюся, як в першому ряду чувак дуже жорстко місить, і у нього на голові якийсь хедбенд, на якому написано то чи Фейс, то чи Гоша Рубчинський (у репера є пісня, названа по імені цього російського модного дизайні ра, – Ред.). Чувак дуже жорстко роз’єм *** вався і дуже часто, коли я перебуваю на своїх концертах, я можу витягнути когось, якщо бачу, що чувак жорстко місить і дати мікрофон, щоб людина співав, – розповів Face.

Також він заявив, що Михайло Порошенко про російських нічого не кричав.

“Я крикнув” Росіяни в Лондоні “- ця людина нічого не кричав, крім моєї пісні. Потім по ходу концерту цей пацан сам уже виліз на сцену і був жорстко пріпітий насправді, приховувати не буду і прокричав мені:” Я син Порошенко, давай поговоримо після концерту “, але ні з ким спілкуватися після виступу я не став, тому що час було вже пів на третю. Коротше, ЗМІ перестаньте труїти пацана, пацан красавчик, тому що слухає Фейса”, – уклав репер.

https://t.me/stranaua/2607