Відставка уряду – Шмигаль зробив термінову заяву

Верховна Рада вирішила не підтримувати програму роботи уряду Денис Шмигаль знаходиться на посту прем’єр-міністра менше чотирьох місяців. Але за цей час його постійно критикують різні політики.

Причому, неодноразово вже піднімалося питання про те, що уряд на чолі з Шмигаль потрібно відправити у відставку. 18 червня знову заговорили про такий поворот подій для глави Кабінету міністрів. Привід був більш, ніж відповідний, адже фракція «Слуга народу» фактично провалила голосування за програму уряду, яку вона надала в Верховній Раді, пише « Інтерфакс-Україна “.

Таким чином, уряд Денис Шмигаль не отримає так званий імунітет на цілий рік від звільнення. Якби програму уряду затвердили, Кабмін не можна було б «чіпати» цілий рік.

У той же час сам Шмигаль вважає, що немає підстав для його відставки і його уряду. Мовляв, Кабінет міністрів запропонував програму по якій буде працювати, а тому незалежно від результатів голосування за неї народних депутатів, цю програму все одно потрібно буде виконувати.

Крім цього, Денис Шмигаль впевнений, що його уряд буде продовжувати роботу з Верховною Радою навіть не дивлячись на те, що народні депутати не підтримувати програму уряду.

У той же час відсутність «імунітету» від звільнення на цілий рік Шмигаль пов’язує з тим, що народні депутати просто захочуть згодом точково міняти міністрів, а тому вирішили не давати права не звільняти весь Кабмін протягом року. Варто додати, що недавно деякі фракції в парламенті навіть пропонували почати збір підписів за недовіру уряду. Але поки це ні до чого не привело.

Залишити відповідь