«Відносини на дві сім’ї і від кого Ляшку народила дочку Росіта»: Вся правда про обраницю політика. Кохана дружина або політичне прикриття

Довгий час один з самих скандальних політиків України примудрявся приховувати свою дружину від громадськості. Але повністю зберегти в секреті свою любов Ляшку так і не вдалося. Редакція Корупція.Інфо. з’ясувала, що відомо про обраниці народного депутата.

Росіта Сайренян народилася в Дніпропетровську. Таке незвичайне ім’я вона отримала на честь прабабусі, яка була іспанкою. Сама жінка зізнавалася, що своє ім’я ненавиділа, адже ніхто не міг його просто запам’ятати і її називали то Роксоланою, то Розідою, то Розою.

 

Про молодість майбутньої дружини Ляшка майже нічого не відомо. У школі вона була звичайною трієчницею, хоча дуже захоплювалася читанням. Саме її хобі вплинуло на її майбутню професію – бібліограф суспільно-політичної літератури. Але за фахом дівчина так і не працювала. Після закінчення університету були необхідні гроші, і Росіта шукала будь-яку можливість заробити.

У підсумку вона виявилася адміністратором одного з підпільних казино. Саме там в 1998 році вона і познайомилася з Олегом. Політик влаштував справжній скандал через виграш, який йому відмовилися видавати, а Росіті довелося його заспокоювати. Жінка зізнавалася, що Ляшко ще тоді звернув на неї увагу і почав часто заходити в гості. І між парою закрутилися стосунки. Вже незабаром вони почали жити разом.

Ось тільки, що дивно, Олег Ляшко неодноразово сам заявляв, що у нього є дружина, і в якості своєї обраниці він представляв Тетяну Юзькову – дочку першого голови Конституційного суду України.

У 2002 році проти Ляшка, який був журналістом, починається суд за наклеп проти екс-прем’єра часів Кучми Василя Дурдинця. Якраз перед арештом Росіта завагітніла. Але тоді про існування жінки ще ніхто не знав.

До речі в суді чоловіка захищала саме Юзькова. Так, що або Олег жив на дві сім’ї, або він щось не договорює про своє особисте життя.

З Тетяною Ляшко розлучився через півтора року стосунків, про причини він не розповідав. У 2010 році на телеекранах вперше з’являється нова супутниця Ляшка – на цей раз їй вже стала Росіта. Тоді на ток-шоу Савіка Шустера, він вперше представив її оточуючим, як свою цивільну дружину. Багато хто відразу заявляв, що чоловік просто вирішив виправити свій імідж шанувальника нетрадиційної орієнтації, прикинувшись натуралом. Пару часто помічали за тим, як перед ефірами або інтерв’ю вони домовлялися про те, що будуть говорити про свою біографію.

Сама ж Росіта заявляє, що Олег просто не хотів, щоб його сім’я була втягнута в політичні ігри. Наші відносини не були оформлені.

Ми боялися робити гучні заяви, адже коли Олег потрапив до в’язниці, я вже була вагітна. Коли його випустили, йому доводилося нас ховати.

До речі в 2002 році Сайренян народила Ляшку дочку Владиславу, правда і про неї політик мовчав аж до 2010 року. Правда ось дівчинка зовсім не схожа на Олега, хоча він і називає її своєю. До речі прізвище у дитини – Горбенко. Чому так вийшло, не змогла пояснити ні Росіта, ні сам Ляшко.

 

Цього року прогриміла новина про те, що Ляшко вирішив нарешті узаконити свої стосунки. Він пообіцяв розписатися з Росітою другого червня. За словами політика, жінка поставила ультиматум:«Або одружуємося, або я йду».

Чим же займається Росіта? Про жінку відомо що з 2008 року вона займається здачею нерухомості в оренду. Крім цього вона відкрила школу мистецтв і агентство з організації свят. У 2017 році її дохід становив близько 560 000 гривень, а в банках жінка зберігає близько 209 000 гривень, 15 000 доларів і 20 000 євро. Так, що дружину депутат собі знайшов не бідну.

Останнім часом Росіта насолоджується життям і часто з’являється перед камерами в дорогому брендовомум одязі. Так, одна з блузок жінки коштує близько 15 000 гривень, а сумочка від Gucci за 67 000 гривень.

 

Зараз же вся Україна чекає, чи дійсно Росіта стане законною дружиною Ляшка, або все-таки це був черговий піар хід політика.