Весь світ в сльозах: стало відомо, що означають 2 лінії на потилиці

Кріштіану Роналду освистали після матчу Португалії на європейському турнірі у Франції.

Але є дещо,  що ви можете не знати про нього …

Португальці зіграли 1: 1 проти Ісландії. Роналдо, на жаль, не вдалося підтвердити той факт, що він один з кращих футболістів в світі. Це відбулося всього через кілька днів після того, як його оголосили найкращим футболістом у світі за останні 20 років.

Він заплатив за лікування хворого хлопчика

Вболівальники Португалії освистали Роналдо за його потворну на їхню думку гру на полі. Багато хто погодиться з думкою, що поведінка гравця Реала часто дратує на поле, він поводиться зарозуміло і жорстко, не поважаючи своїх опонентів.

Але, також у Роналдо є інша особа. Коли є той, хто потребує допомоги, Роналду завжди приходить першим. Триразовий володар Золотого м’яча з’явився на полі з незвичайною зачіскою –  у нього було виголене 2 лінії на потилиці.

У всіх соціальних мережах і ЗМІ почали гадати, що ці дві горизонтальні лінії означають, а потім раптово знайшлася справжня причина. Роналдо зробив незвичайне «прикраса» на своїй голові  в знак солідарності з хворим хлопчиком.

ЗМІ говорить, що португалець заплатив за лікування хлопчика, який хворий на рак. В процесі лікування, цей хлопчик переніс операцію, після чого у нього залишилося  два шрами на потилиці.

Саме на тому самому місці Рональдо виголив собі дві смуги.

Таким чином він підтримав хворого хлопчика.

Ви можете не любити його, але ви не можете, звичайно, не віддати йому належне за цей крок.