“Великі сумніви”: Зеркаль висловилася про переговори Зеленського з Путіним

Заступник міністра закордонних справ  Олена Зеркаль  оцінила зусилля президента України  Володимира Зеленського  в досягненні миру на Донбасі.

Однак в інтерв’ю  Deutsche Welle  вона висловила великі сумніви в тому, що глава РФ Володимир Путін погодиться на вигідні для України умови.

“Президент Зеленський хоче миру з Росією. Він неодноразово про це заявляв. І він це якраз і буде демонструвати під час” нормандської зустрічі “. Я думаю, все вже побачили, що в його розумінні світ. Це припинення вогню. Це те, щоб повернулися всі наші українці, які зараз незаконно перебувають в РФ, і в Криму. Це налагодження відносин з РФ. Це укладання нових договорів. Це все, про що він говорить “, – розповіла Зеркаль.
“Якщо він говорить про те, що ми забезпечимо територіальну цілісність і суверенітет, і що буде відновлений наш територіальний суверенітет над Кримом і над Донбасом, то це одне. Але у мене виникають великі сумніви щодо того, що президент РФ погодиться на те, що Крим – не їхня “, підкреслила вона.
OBOZREVATEL