Вeчiрня нoвuнa, щo здiйнялa бyм в coцмeрeжaх! Зeлeнcькuй вiдкрuтo зaявuв, з кuм дoмoвлятuмeтьcя: «вам пpoстo заnудрuлu мoзoк»

В ексклюзивному інтерв’ю Володимир Зеленський пояснив, як закінчити війну на Донбасі.Зеленський відкрито заявив, з ким домовлятиметься: «вам просто запудрили мозок».

Враженнями від цієї зустрічі з дипломатами в ексклюзивному інтерв’ю поділився кандидат у Президенти Володимир Зеленський. Він також відповів на запитання, як закінчити війну на Донбасі, і що чекає бізнес в Україні?

«Війна з Росією. Тому потрібно говорити з Росією, однозначно говорити, повинні бути переговори і дипломатичний формат розмови з Росією в присутності представників західних», — зауважив Зеленський.

Також він додав, що обговорювали питання про те, що повинна бути розпочата інформаційна війна.

«Війна, в якій ми повинні бути переможцями. Треба достукатися до кожної людини, яка живе на Сході, на тимчасово окупованих підробляються і пояснити людям, що ми всі українці», — сказав кандидат у президенти.

«Не просто простягати їм руку, не просто обіцяти, а відновити відносини, почати платити пенсії людям, вони такі ж українці. Говорити їм: хлопці, вам просто запудрили мозок, скоро ми всі домовимося, війна закінчиться і ви повернетеся до складу України — всі окуповані території», — додав Зеленський.
На питання про те, чи готовий Зеленський до переговорів з Путіним, він чітко відповів: так.

«Людьми і територіями ми не будемо жертвувати ніколи. Цілісність України повинна бути константою, це в серці кожної нормальної людини», — резюмував він.

джерело