Вчені з’ясували, як на здоров’я чоловіка впливає розмір «дзвіночків»

Вчені знайшли спосіб перевірити здоров’я чоловіка за розміром його яєчок.

Великі яєчка у чоловіків свідчать про погане здоров’я, про що повідомив портал Clutch . Вчені прийшли до висновку, що чоловіки, які володіють великим розміром яєчок, набагато частіше стикаються з хворобами серця, ніж ті, чиї тестікули скромних розмірів.

Крім того, носії великих яєчок зазвичай бувають товщі однолітків-володарів маленьких гонад. Вони частіше зловживають алкоголем і страждають від високого кров’яного тиску. Як відомо, всі ці чинники є факторами ризику при хворобах серця.

На думку медиків, великі яєчка в цілому є ознакою поганого здоров’я, а за їх розміром можна оцінювати загрозу для серця.

Перш ніж зробити такі висновки, дослідники пильно спостерігали за станом здоров’я 2 809 чоловіків, які відвідують клініки з лікування статевих проблем. У всіх добровольців вимірювали розмір яєчок, а потім бралися зразки гормонів, після чого продовжували стежити за ними ще протягом семи років.

Раніше повідомлялося, що Медики, в ході досліджень, з’ясували, який продукт здатний підвищити потенцію. Вони заявили, що один з найефективніших засобів для відновлення чоловічої сили – це курячі яйця.

Ще в давні часи до цього продукту викликав цікавість. Вже тоді були виявлені позитивні якості даного продукту.

Наприклад, люди помітили, що безпосередньо після вживання яєць у чоловіків спостерігається підвищення активності і здатність до тривалого статевого акту. Сучасні дослідження підтверджують, що в яйцях містяться вітаміни D, K та амінокислоти. Крім того, цей білковий продукт ефективно впливає на фертильную здатність чоловіка і допомагає усунути труднощі із зачаттям. Яйця значно покращують властивості насінної рідини – вона стає більш здоровою і активною. Також яйця покращують діяльність мозку, ЦНС, печінки, і серцево-судинної системи.

На думку лікарів, найбільшу ефективність мають сирі яйця. Але не варто забувати, що далеко не всі яйця можна вживати в сирому вигляді. Яйця – це панацея, а допоміжний засіб, так що при наявності статевих проблем, в першу чергу, варто звернутися до лікаря.

Нагадаємо, що психологи розповіли про секретні прийомах, які дозволять заслужити довіру дитини.

Як повідомляв наш портал, стало відомо, що станеться з організмом людини при алкогольному голодуванні.