Вчені назвали основні розповсюджувачі коронавірусу

Вчені Федерального університету Баїі в Бразилії назвали подорожі основною причиною поширення коронавируса по планеті.

Результати їх дослідження публікує Daily Mail.

Так, згідно з висновками експертів, країни, які заборонили міжнародні авіаперевезення, домоглися більшого успіху в боротьбі з інфекцією, ніж ті, хто до сих пір не вжив жодних заходів.

«Ми перевірили вплив соціально-економічних, кліматичних і транспортних факторів. З’ясувалося, що найбільше вплив на щоденне збільшення випадків COVID-19 в світі надали саме авіаперевезення », – уточнюється в дослідженні.

Крім того, вчені вважають, що саме обмеження пасажирських авіаперельотів і закриття кордонів може сприяти зменшенню темпу зростання хворих.

«Поширення COVID-19 в світі з 2019 по 2020 рік скоротиться, якщо будуть удосконалені заходи тестування і контролю на борту літаків (наприклад, швидкий скринінг і ізолювання заражених мандрівників)», – заявили співробітники університету, додавши, що це найвигідніше і правильне рішення виниклої проблеми.

 

 

Як повідомили в прес-службі Європейського товариства медичної онкології ( ESMO ), в ході спостереження за онкологічними хворими, які перенесли коронавірус, з’ясувалося, що прийом антиандрогенних препаратів, що блокують синтез тестостерону, знизив ризик смерті від коронавируса у чоловіків в чотири рази.