Вбивство дитини в центрі Києва: стало відомо в кого насправді цілилися кілери

Сьогодні в неділю в Києві, невідомі обстріляли автомобіль Range Rover. Ймовірно, планувалося вбивство власника авто, проте в результаті від отриманих травм помер 3-річна дитина, який також знаходився всередині.

Надзвичайна подія сталася на вулиці Льва Толтого біля перехрестя з Тарасівської близько 17:00, передає « Інформатор «.

З боку водія на передньому боковому склі Range Rover видно наслідки пострілу. Постраждав також і водій позашляховика. Найімовірніше, це батько сімейства.

Глава департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко підтвердив, що дитина померла в кареті швидкої допомоги.

Як повідомляє  OBOZREVATEL , власником авто є уродженець Єнакієвого В’ячеслав Соболєв – нині депутат Київської обласної ради. Раніше він був заступником глави правління НАК «Нафтогаз України».

Сам бізнесмен не постраждав. Від отриманих травм померла дитина, який також знаходився всередині.

Як відомо, В’ячеслав Соболєв – український економіст, кандидат економічних наук; підприємець; бізнесмен.

У 2002 році він був обраний депутатом міської ради від Донецька. Кандидатура Соболєва була висунута від районної організації Союзу «За єдність, злагоду і відродження». У Донецькій міськраді В’ячеслав Соболєв очолив постійну комісію з питань підприємництва, торгівлі, громадського харчування та надання послуг населенню.

З квітня 2005 року він обіймав посаду заступника міського голови Донецька з питань діяльності виконавчих органів влади. Пізніше працював у Раді національної безпеки і оборони України (РНБОУ) державним інспектором у відділі проблем інформаційної безпеки управління державної та інформаційної безпеки

Більш того, займав посаду заступника голови правління, а пізніше і голови правління НАК «Нафтогаз України». У 2015 став депутатом Київської облради від БПП.

В'ячеслав Соболєв

В’ячеслав Соболєв

При обстреле Range Rover в центре убили ребенка

Gepostet von Информатор Киев am Sonntag, 1. Dezember 2019