Вбиває за 6 днів! У Франції заявили про препарат від коронавируса

У Франції заявили, що протималярійний препарат хлорохін нібито може позбавити коронавірус здатності заражати людей за 6 днів.

Відповідне дослідження провів професор Дідьє Рауль, який очолює інфекційний центр IHU Mediterranee в Марселі. Його звіт був опублікований  The Connexion.

Так, пацієнти з COVID-19, що стали учасниками випробувань і отримували хлорохин, продемонстрували швидке і ефективне відновлення. Також у них різко скоротилася кількість часу, протягом якого вони залишалися на заразні.

 

Рауль лікував 24 заразилися коронавірусів пацієнтів з Ніцци і Авіньйона хлорохіном за допомогою препарату «Плакеніл». Їм давали 600 мкг в день протягом 10 днів, ретельно контролюючи стан, оскільки препарат може викликати серйозні побічні ефекти.

«Ми змогли встановити, що пацієнти, які не отримували гидроксихлорохин, все ще залишалися на заразні через шість днів, але з тих, хто отримував, заразними були 25 відсотків», – підсумував Рауль.

Однак поки що вчений не може рекомендувати препарат своїм колегам – для цього потрібно провести всі необхідні клінічні дослідження.