Важливо: Зеленський домовився з Порошенком. Ніяких посадок НЕ буде

Президент України Володимир Зеленський домовився з підозрюваним у військових злочинах олігархом Порошенко і групою Сороса.

Про це повідомляє юрист Андрій Портнов в своєму телеграмі.

«Друзі, інформую, що між владою і Порошенко сталася домовленість про підтримку його фракцією рішень, необхідних для отримання траншу МВФ.

Натомість голосів фракції головного державного і військового злочинця, йому обіцяють послаблення кримінального переслідування і координацію з ним юридичних дій щодо поступового виведення з кримінальних проваджень.

Якщо зовсім простою мовою – торгують зі злочинцем за гроші МВФ. Закінчиться це погано для обох сторін ».

Також юрист додав:

«Якби ви відразу після приходу до влади заморозили б рахунки і активи всієї злочинної організації Порошенко, їх заводи, нафтові і газові компанії, корисні копалини, гроші, цінні папери, нерухомість та товари, до сьогоднішнього дня більшість з цього вже було б зараховано в дохід державного бюджету і ви не стояли б на напівзігнутих перед МВФ.

Ви не тільки отримали б великі гроші, але і задовольнили б суспільний запит на справедливість. У такій ситуації його фракція б розповзлася, а перелякані депутати голосували б безкоштовно, прислухаючись, чи не зіпсувався чи у вас з ранку настрій.

А тепер вас обіграли і диктують, що робити. Пора вам потихеньку придивлятися до дембель, не здатні ви ні на що, ні в економіці, ні в правоохоронній сфері, ні в ідеології, ні в зовнішній політиці, ні в установленні миру. Кінцем ваша історія починає віддавати ».

ELISE JOURNAL