Важливе повідомлення МВС. Прийнято рішення, Україна відкриває кордони

Україна частково відкриває кордони, закриті через карантин

Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів на засіданні в середу, 20 травня.

Уряд погодив відновлення роботи 66 пунктів пропуску на кордоні з ЄС і Молдовою.

«Проектом передбачається відновити рух в 66 пунктах пропуску на кордоні з Євросоюзом і Республікою Молдова. Реалізація проекту відновить повноцінний рух на кордоні з Польщею, Угорщиною, Словацькою республікою, Румунією і Молдовою. Залишаються тимчасово заритими пункти пропуску на кордоні з Російською Федерацією і Білоруссю через епідемічну ситуацію », – повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

 

У свою чергу прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що з 22 травня може заробити міжнародне залізничне і автомобільне пасажирське сполучення.

Також раніше повідомлялося, що в питанні запуску міжнародних авіарейсів Україна буде орієнтуватися на країни Європи, а там озвучують дату 15 червня.

Також, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко серед головних умов відновлення авіасполучення з країнами ЄС назвав заповненість ліжок хворими на вірусну хворобу не вище 50%.

Вже зараз деякі країни частково відновили авіаперевезення. Наприклад, «Чеські авіалінії» з 24-25 травня запустять авіасполучення з Києвом і Одесою. Крім цього, авіакомпанія Lufthansa заявила про готовність здійснювати рейси з Києва.

Залишити відповідь