Ванга передбачила світові нову небезпеку в 2020 році

Ще в кінці минулого року журналіст Сергій Косторной, який був особисто знайомий з Вангою, заявляв про те, що вона передбачала серйозні зміни у всьому світі в 2020 році.

За інформацією російських ЗМІ, зокрема, болгарська провидиця говорила про те, що в цьому році буде дві небезпечних дати з п’ятьма двійками. Йдеться про 22 лютого і 22 грудня.

Ванга стверджувала, що в ці дні можуть відбутися глобальні події, які відкриють очі всьому людству. Однак, як розповіли журналісти, 22 лютого не було новин, які дійсно б розбурхали весь світ.

Справа в тому, що провидиця передбачала в цьому році жовту чуму, і багато експертів були впевнені в тому, що мова йде про епідемію коронавірусу.

Якщо знайти новини за 22 лютого, пов’язані з цим захворюванням, можна побачити тільки інформацію про те, що в Євросоюзі був зафіксований перший летальний випадок від коронавірусної інфекції.

Однак журналісти звернули увагу на прогноз іншого провісника – Нострадамуса.

 

Зокрема, в його «Центурии» було написано, що в поточному році в одному з приморських міст з’явиться велика чума, і експерти одразу нагадали, що перший випадок коронавируса був виявлений в китайському місті Ухань, на ринку морепродуктів.

Однак і тут експерти знайшли нестиковки. Справа в тому, що Ухань знаходиться від моря в 600 кілометрах.