Вагітна Королева змінила чоловіка

Співачка дала відверте інтерв’ю, в якому розповіла про особисте життя .

Напередодні співачці Наташі Корольовій виповнилося 45 років. На честь ювілею популярна виконавиця дала відверте інтерв’ю, в якому розповіла про особисте життя.

Зокрема, співачка розповіла в інтерв’ю одному з російських видань, як вагітної розлучилася з чоловіком і пішла до іншого.

Наташа Корольова на сцені вже більше 30 років. Путівку в життя їй дав поет, композитор і виконавець Ігор Ніколаєв. Їх пісня “Дельфін і русалка” стала хітом і візитною карткою. Творчий союз дуже швидко перетворився в сімейний, проте через роки шлюб зруйнувався.

«Ми дуже добре розлучалися! Набагато яскравіше, ніж одружилися. Робили це урочисто в РАГСі – весілля грали-то будинку », – зазначила Королева.

До моменту розлучення Наташа була глибоко захоплена Сергієм Глушко, більш відомим під звучною псевдонімом Тарзан.

«Я була вже на шостому місяці вагітності і, звичайно, нам з Ігорем було зрозуміло, що потрібно розлучатися … Ну а як по-іншому? Довелося б дитини на Миколаєва записувати! »- цитують популярну виконавицю Россмо.

31 травня Наташі Корольової виповнилося 45 років. Однак, за її зізнанням, вона відчуває себе на 25. Ювілей артистка відзначила в Підмосков’ї з рідними і близькими.

«Це свято я більше роблю для мами, яка прилетить просто до столу – поки живі батьки, це їхнє свято», – висловила думку артистка.

Привітав Наташу Корольову і 16-річний син Архип, який живе в США.

«Він як експеримент вчиться в Америці вже третій рік. Зараз приїде на літні канікули додому, просто до мами на ювілей. Америка Архіпові не подобається. Він каже: «Мамо, не моя історія«. Він вивчає японську мову, тому всі його думки і бажання пов’язані саме з цією країною. Його тягне на Схід. Він сам вибрав Японію, почав вчити мову за самовчителем, а коли перестав поодинці справлятися, попросив допомоги репетитора «, – похвалилася співачка.

Дуже можливо, що скоро у Архипа з’явиться сестричка або братик. До вже немолодим Наташі Корольовій і Тарзана може незабаром прилетіти «лелека».

Як повідомляв портал «Знай.ua», фанати Наташі Корольової запідозрили співачку в вагітності. Причиною таких підозр стала фотографія, виставлена ​​артисткою в Instagram.

На знімку Тарзан ніжно підтримує животик своєї дружини. А найбільш уважні користувачі помітили, що ця частина тіла співачки округлилася.