В жодному разі не приймайте ці 7 речей в подарунок-вони приносять невдачу

Є такі речі, які підносячи в якості подарунка, мають подвійний сенс. Не кожна людина про це знає. Енергія речей передається від людини до людини. Не завжди вона має позитивний заряд. Не всі подарунки можуть принести бажану радість, а навпаки накликати, низку неприємностей і проблем.

З даної статті ви дізнаєтеся які подарунки краще не дарувати, які речі приносять біду, як дарувальнику так і людині отримав його. Є кошти, які допоможуть вам захистити себе від негативної енергії, яку несуть деякі подарунки. Так які ж це речі, що несуть негатив?

ніж
Колючо – ріжучі предмети, у багатьох східних країнах дарують ножі, кинджали, шаблі. Дарувальники не знають, як ці речі накопичують в собі негативну енергію. Якщо вже людина сильно наполягає, або ви не хочете його образити, запропонуйте людині купити у нього гострий подарунок. Дайте якусь незначну суму.
Годинники
У наш час велика кількість відмінних моделей годинників, від настінних до дорогих Швейцарських. І будь-яка людина не відмовиться отримати в дар, такий предмет. Годинники контролюють час, мають властивість зупинятися. Уособлюючи захід життя, зупинку часу, закінчення відносин. В даному випадку допоможе, кілька монет, які варто віддати дарувальнику, як би віддячивши його за такий цінний подарунок.
гаманець
На сході є повір’я, дарувати порожній гаманець, значить бажати людині матеріальних проблем. Якщо все ж ви вирішили вручити такий подарунок, покладіть в нього монетку, червону нитку, або буддійський вузол матеріального благополуччя.

Носовичок
У традиціях багатьох народів, є такий обряд. Необхідно в день похорону на цвинтарі роздати рушники і носові хусточки. В знак скорботи люди приймають даний дар. Тому не варто дарувати і приймати такі подарунки.
перли
Річ з перлів може прикрасити будь-яку жінку. Але що ж несе за собою ця річ? Перли, в деяких країнах символ болю знедолених і беззахисних. Якщо все ж ви вирішили вручити такий подарунок, можна купити сертифікат в ювелірний магазин. Нехай людина сама придбає цю річ.
Люстерко
Скільки сакрального, таємничого несе дана річ. З давніх-давен, дзеркала вважалися дверима в інший світ, на них проводилися обряди чорної магії. Дзеркало не варто приймати і обдаровувати ім. Адже воно може витягнути з людини енергію, красу.

рукавички
Рукавички як подарунок так само недоречний. Як і з дзеркалом, над рукавичками проводилися обряди магічні. Рукавички використовувалися, щоб керувати за потрібне об’єктом. Свого часу рукавичка, кинута означала виклик на дуель. Кожна людина має право дарувати, що він хоче, незважаючи на прикмети і традиції, по-різному ставиться до них, знаючи одне просте правило: дарувальник, підносячи подарунок, повинен робити це з відкритим серцем і чистими спонуканнями.

Джерело: slovofraza.com