В ЄС заговорили про скасування безвізу для України: скандальні деталі

Одна з країн Євросоюзу заговорила про скасування безвізового режиму з Україною через те, що ми нібито можемо стати «троянським конем»

Про це повідомив Міністр внутрішніх справ Естонії Березень Хельма.

За його словами, Україна, як тільки отримає безвіз з Європейським союзом, то стане «троянським конем».

«Троянським конем у тому числі і для Росії, тому що ті, хто приїжджають сюди, не стільки українці, росіяни зі сходу України», – зазначив він.

У той же час Хельма уточнив, що повністю скасувати безвізовий режим не вийде, проте «Естонія повинна мати можливість вирішувати, кого, в якій кількості, на який термін і на яких умовах впускати».

Як повідомлялося раніше, для українців тепер важче отримати перепустку в Європу, так як процедура займе більше часу і зусиль, ніж раніше

Про обмеження стало відомо завдяки Раді Євросоюзу, який не так давно опублікував заяву на офіційному сайті. Тепер для безвізового в’їзду в країни ЄС громадянам України необхідно спеціальний дозвіл.

Безвізовий режим став більш важким, як і очікувалося, на нього наклали нові обмеження. Також повідомляють, що для отримання дозволу необхідно сплатити 7 євро.

Якщо дозвіл буде отримано, українцю все одно доведеться пройти попередню перевірку на той випадок, якщо він збирається увійти в Шенгенську зону на умовах безвізового режиму. Для оформлення спеціальних дозволів українці повинні заздалегідь заповнити заявку через Інтернет. Надана інформація буде автоматично перевірена в базах даних ЄС та Інтерполу, щоб визначити, чи є підстави для відмови.

Інформацію після цього перевіряють спеціальні органи Євросоюзу. У разі підозри на ненадійність, дані перевірять. Обробка інформації може зайняти до 96 годин. Джерело повідомляє, що спеціальний дозвіл буде діяти або три роки або до закінчення строку дії паспорта. Але наявність дозвіл не означає, що можна потрапити в Євросоюз, так як остаточне рішення приймають прикордонні служби.