В украинских тюрьмах пытают заключенных как в средневековье. Фото

В Генпрокуратурі назвали такі методи «нелюдськими» і відкрили кримінальну справу проти керівництва колоній, повідомляє  Національне бюро розслідування України .

В ряді виправних колоній у Полтавській області місцева прокуратура виявила заборонені законом спецсредства, які застосовувалися до вкладеного. Об этом в своем  Facebook  написала прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

«Середньовічні пытки? Ні Острые металлические шипы и колючая проволока против конденованих. Після цього хочемо побачити їх на свободі людям? Після безчеловечного звернення з ними ?! »- написала вона.

Сарган повідомив, що прокуратура Полтавської області перевірила ряд колоній на застосування заходів фізичного впливу, спеціальних засобів та озброєнь до судом. В частности, речь идет о Полтавской исправительной колонии № 64, Божковской колонии №16, Крюковской колонии №29 и Надежжинской колонии №65.

Прес-секретар генпрокурора відзначає, що замовлення Міністерства чітко визначає перелік спеціальних засобів та умов їх зберігання.

«Вопреки законодавству в приміщенні відділу нагляду та безпеки виправних установ на видному місці зберігаються спеціальні засоби, заборонені законом: зацепки, прихвалення, лом, кувалда та ін. Більше того, зацепки і вмонтовані рукоятки, обмотувальні колючою дроту, і оснащені острями металевими шипами розміром 2-3 см », – написала Сарган.

Вона заявила, що використання вказаних засобів судом не допускається.

Прокуратура відкрила кримінальну справу за статтями про перевищення влади та незаконного поводження з озброєнням.

Сарган  опубліковала фото  знайденних спецсредств ».