В день народження Путіна: соцмережі вибухнули їдкими фотожабами

Президента Російської Федерації Володимира Путіна в честь дня народження їдко висміяли за допомогою фотожаб

Так, деякі з них представляли російського диктатора у вигляді інопланетянина, Гітлера, рокери, пірата і навіть гопника.

Картинки по запросу день народження Путіна

Більш того, деякі з них зображували Путіна в халаті, до якого «на уклін» прийшла вся російська еліта. Також на одній з них зображений Адольф Гітлер, який особисто вітає російського лідера.

Однією з найбільш оригінальною фотожабою є фото, на якому Путін зображений в образі Лунтика. Супроводжується це все фразою «я народився».

Як повідомлялося раніше, 2018 виявився багатим на конфузи для президента Росії, який часто ставав героєм безглуздих ситуацій

Сьогодні, 7 жовтня, свій день народження святкує президент РФ Володимир Путін — диктатор, окупант, недокаратист, получекіст, шовініст — так список можна продовжувати вічно. Путіну виповнилося 66 років. Президент РФ відомий не тільки своїми кривавими військовими конфліктами, необдуманої зовнішньою і внутрішньою політикою, але і ганебними конфузами: то він забув, як виглядає прапор Росії, то він одягнув «екзоскелет», то не зміг прочитати з папірця кілька слів.

До дня народження Путіна в одній статті зібрані найбільш жорсткі конфузи за 2018.

В Пекіні Путіна змусили чекати президента Греції під прицілом камер. Йому було так нудно, що довелося дістати телефон, а це, на хвилиночку, офіційна зустріч.

Так спочатку Путін спокійно чекав грецького політика, потім дістав мобільний телефон, а через трохи більше хвилини, витримавши, почав гуляти по холу.

Президент Росії Володимир Путін нарвався на хвилю критики в мережі через те, що робив вигляд, що читає Пушкіна під час саміту СНД.

«Путін на саміті СНД. Читає Пушкіна? Що він цим показує? Актор погорілого театру», — пишуть в коментарях, іронізуючи над роликом.