“Урал, танк і місце проживання”: “Ответка” ЗСУ стала вкрай болючою для терористів в Широкіно

Бойовики “ДНР” відкрили вогонь з гармат і стрілецької зброї по позиціях ВСУ на маріупольському напрямку, проте в результаті відповідного артилерійського вогню підрозділи сил АТО підірвали “Урал” з повним боєкомплектом і танк бойовиків.

Про це повідомляють волонтери фонду “Повернись живим” на власній сторінці в соцмережі, повідомляючи про великій бій в околицях Широкино

Стало відомо, що бойовики відкрили вогонь в п’ятницю, 20 квітня – в хід пішли “Гради” і артилерія, проте “ответка” української армії стала вкрай болючою для терористів.

Волонтери пишуть, що у відповідь вогонь ВСУ накрив позиції “ДНР” – був підірваний Урал, кузов якого був забитий снарядами і боєкомплектом. Крім того, під зустрічний обстріл потрапили танк і казарми терористів, багато поранених.

На жаль, один розвідник отримав кульове поранення, але вже надіслав селфі з лікарні. Посміхається у всі 32 зуба і рветься назад в бій. Саме такий настрій на узбережжі Азовського моря. Хлопці завжди готові до бою, а ворог ще ніяк не може прийти до тями. 

Але, на жаль, такий настрій не всюди. Один підрозділ оплакує втрату побратима.

Відзначається, що терористи демонстративно нарощують сили на південному напрямку фронту, що фіксують українські військові.

Джерело