Українцям пропонують відмовитися від по батькові: подробиці незвичайного нововведення

Пояснюється така пропозиція тим, що використання батькові – застаріла традиція

Українцям пропонують відмовитися від свого батькові, оскільки ця застаріла традиція не відповідає сучасності, про це повідомляє ЗМІ .. Така петиція зареєстрована на сайті Президента України.

Не так давно в Комітеті Верховної Ради з питань молоді та спорту парламенту рекомендували прийняти за основу законопроект № 2450, який встановлює право особи змінювати своє по батькові.

 

У законопроекті пропонується внести зміни до низки законодавчих актів, якими передбачається право особи віком старше 16 років на власний розсуд змінювати своє по батькові так само, як і своє прізвище та (або) власне ім’я. При цьому дитина у віці від 14 до 16 років може це робити за згодою батьків.

Тепер же українцям пропонують і зовсім відмовитися від по батькові, адже багато розвинених країн не використовують в іменах прив’язку до одного з батьків, а натомість використовують друге ім’я або прізвище.

Автор петиції вважає, що подібні зміни уможливлять вибір з приводу свого імені, а значить кожен сам зможе вирішувати, як йому більше подобається.

Крім того, оскільки людина не завжди знає батька, або не завжди бажає носити певний батькові, то, можна сказати, що подібне нав’язування порушує права людини.