Українцям доведеться доплатити за номери: в МВС розповіли, що почім

Не всім власникам автомобілів подобається їздити з банальними номерними знаками, що складаються з випадкового набору цифр. Хтось хоче для своєї машини «гарні номери». Але, як відомо, за все «красиве» потрібно платити. Так ось, для таких автовласників МВС і розробило спеціальні тарифи. Про них написало видання «Авто 24».

За індивідуальні держномери доведеться доплатити

Тепер про це докладніше. Наприклад, якщо при реєстрації звичайного номера з випадковим набором символів за номерний знак доведеться заплатити всього 178 грн, то за номери з комбінаціями легко запам’ятовуються цифр, природно, потрібно буде доплатити.

Наприклад, номер з комбінацією з чотирьох однакових цифр коштує 30 тис. Грн. Послідовні комбінації від 0001 до 0009 – 30 тис. Грн, а три однакові цифри поспіль (наприклад: 0777) – вже 10 тис. Грн. Таку суму доведеться викласти і за номер в якому є дві послідовні пари однакових цифр (наприклад: 1122 або 0123 і 1234).

Якщо номер починається з двох нулів, а наступні цифри неоднакові (наприклад: 0032), то за нього в МВС просять – 8 тис. Грн. Якщо три або дві однакові цифри йдуть не підряд (наприклад: 7077, тисяча двісті двадцять один; 1212), то тоді вже – 4 тис. Грн.

Також існує можливість замовити індивідуальний номерний знак. Однак тоді порядок “АА 1111 АА” не може бути виконаний. Вартість перших трьох символів в індивідуальному номерному знаку становить 300 грн, за кожну наступну – 90 грн, якщо номер графічний, то кожен знак коштує 500 грн.

Крім того, в МВС попереджають, що після виготовлення індивідуального номера потрібно буде змінити свідоцтво про реєстрацію авто та ще сплатити за номерний знак 252 грн. Вибрати і замовити індивідуальний номер легко – онлайн через інтернет.

Як раніше повідомлялося, в польському прикордонному пункті Перемишль громадяни України щодня знімають з реєстрації по 80 – 100  автомобілів , які перебували в їх спільній власності з поляками. Вартість відмови польських співвласників від транспортного засобу становить близько 400 злотих (близько 3 тис. Грн).