Українці натякнули Зеленському та Порошенко на «заповіт Скрябіна»: слухайте перед дебатами

За фатальним збігом Кузьма Скрябін, напередодні ДТП залишив послання для влади, пише ПОЛІТЕК .

За день до трагічної загибелі в ДТП, 1 лютого 2015 року, Кузьма Скрябін зняв на мобільний телефон відео, в якому наочно продемонстрував жахливий стан доріг в Україні і звинуватив політиків в байдужості до рідної країни.

На відеозаписі, датованій 1 лютого 2015 року, Кузьма Скрябін за кермом критикує стан доріг в Кривому Розі і Дніпропетровській області. При цьому артист дорікає українських політиків в тому, що вони не займаються благоустроєм країни, а замість цього продовжують обкрадати народ.

Зокрема, він демонструє «панам депутатам і президенту» стан автодоріг України, які іронічно називає «SPA салоном» і запрошує їх «на сафарі» українськими дорогами. Скрябін звинувачує владу в тому, що «вкрали всі гроші» українців.

«Я Андрій Кузьменко роблю екскурсію для чинного президента і всіх депутатів ВР України з дорогах нашої країни. Я б назвав цю дорогу SPA салоном, не треба витрачати бабки, панове депутати на те, щоб ходити і м’яти свою жопу в дорогих масажистів. Просто сідайте в машину, знімайте крісло, жопу на банановий ящик і в ці ями. Тоді не потрібен ні масаж, ні фітнес-клуб. Все приходить само собою, спасибі Вам за ту х * йню », – говорив Кузьма.

Відео Кузьми Скрябіна містить ненормативну лексику, яку співак використовує, щоб передати свій емоційний стан і ставлення до проблеми.

«Нафіга купувати дорогі яхти не дорогі депутати, головні лиходії країни. Просто сядьте на машинку і проїдете по дорозі Олександрія-Кривий Ріг. 95% доріг України через Вас дядьки ось в такому стані. Я Вам це доведу. Я показую Вам панове депутати і пан президент нашу країну. Це є траса Олександрія-Кривий Ріг. Спасибі Вам, що спи * дили всі бабки. Чи не хочете на своїх мерсас і лексусас сюди? Протрясти свій целюліт. Тут би совість швидко б включилася », – розповідав Кузьма.

Користувачі мережі не змогли пройти повз цього відео і почали його активно коментувати.

«Дихати важко коли слухаєш його останні слова …», «Був дуже відвертий. чесний, одним словом ПАТРІОТОМ. Не кожен міг правду-матку. Включити б це останнє відео на дебатах майбутнього президента. … »,« Привіт з 2019 … І не важливо заходу ти або зі сходу його любили всі все все все! Вічна тобі пам’ять Андрій … ТИ ще тоді знав всю правду і за неї помер .. »,« Хороший був хлопець, чесний і чистий людина. Він перший все зрозумів побачив і про це говорив прямо, за що Порох його і прибрав. Вічна пам’ять тобі Людина. »,« Таке відчуття що він спеціально записав це відео щоб потім померти … Пам’ятаємо, любимо … »,« Я б це, пороху на стадіоні показав, як ефект його влади ……… гудбай порох хай живе нація !! ! ЦАРСТВА ТОБІ НЕБЕСНОГО БРАТ !!!!!!!!!!!! »,« Єдиний представник шоу бізнесу, українського бомонду,