Українські родини можуть отримувати 1626 грн. від держави: батькам підготували приємний сюрприз

Українські сім’ї, в яких народилися діти, отримують фінансову допомогу від уряду в розмірі 41 280 грн, з 2019 року в країні з’явився новий вид соціальної допомоги – «муніципальна няня». Про це інформує прес-служба Кабінету Міністрів в середу, 30 січня.

У повідомленні сказано, що спочатку сім’я отримує одноразову допомога 10 320 грн, а решту коштів виплачуються рівними частинами протягом 36 місяців.
«Протягом трьох років декретної відпустки держава також щомісяця платить за маму єдиний соціальний внесок, який збільшує її страховий стаж», – йдеться в ньому.

Соціальна допомога «муніципальна няня» прив’язана до прожиткового мінімуму для дітей і з початку року становить 1626 грн.

«Крім щомісячних 860 грн виплат на дитину, сім’я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1626 грн на відшкодування послуги няні. На це уряд в державному бюджеті заклав 500 млн грн», – повідомляє прес-служба Кабміну.

Допомогою зможуть скористатися 25 тис. сімей.

Нагадаємо, з вересня 2018 року уряд України запровадив ще один вид соціальної підтримки материнства – «пакет малюка», який формувався на основі опитування молодих мам. За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, список необхідних речей буде розширений з лютого 2019 року.

Залишити відповідь