Україні оголосили вiйнy! Новий вoрoг нeбeзпeчнiшe Пyтiнa. Що відбувається?

Режим Порошенко-Яценюка оголосив війну народу України на чолі з новим Президентом України Володимиром Зеленським.

Режим Порошенко-Яценюка прийшов до влади виключно завдяки страшному кровопролиття на Майдані. До кровопролиття у Порошенка рейтинг був 3%, після кровопролиття рейтинг став 50% +.

5 років вони обкрадали країну і армію. 5 років вони списували все на війну і за ці 5 років народ України зненавидів їх.

Сукупний рейтинг Порошенко-Яценюка становить не більше 8%. 92% українців відверто ненавидить підозрюваних у військових злочинах Порошенко-Яценюка.

Це вороги, які небезпечніше ніж Путін і Росія. Росія відкрито напала на Україну, відкрито декларувала свої ворожі настрої по відношенню до України.

В цей же час, Порошенко-Яценюк почепили на себе вишиванки і дуже вміло грають патріотів, але під вишиванкою ховається ненависть до українського народу, ховається жага наживи на горі в країні, ховається неймовірна жадібність і жорстокість по відношенню до простих людей.

ряджені патріоти

Але це не найстрашніше.

Угруповання Порошенко-Яценюка в буквальному сенсі оголосили народу України війну! Народ України проголосував за нового Президента, за новий парламент, за перезавантаження країни, але угруповання Порошенко-Яценюка каже, що не потрібно зважати на волю народу, оскільки народ сьогодні хоче одне, а завтра інше.

Вони вважають, що Україна належить їм, що все в цій країні належить їм, а народ це придаток який повинен платити данину у вигляді божевільних тарифів і щоденних поборів.

Сьогодні стало відомо, що Верховна Рада України, яка в більшій частині складається з представників режиму Порошенко-Яценюка, повністю саботують роботу нового Президента України.

Представник президента в парламенті Руслан  Стефанчук  заявив, що всі законопроекти президента Володимира  Зеленського  зняті з розгляду Верховної Ради.

Стефанчук зазначив, що Рада не підтримала жодної ініціативи Зеленського, передає  РБК-Україна .

Володимир Зеленський

За його словами, за період з 20 травня по 7 червня парламент не підтримав жодної ініціативи президента.

«Зокрема, з внесених 5 законопроектів і трьох уявлень. Вони вважаються відхиленими і знятими з розгляду », – розповів представник президента в Раді.

Стефанчук вважає за необхідне розгляд парламентом на цьому тижні подання президента про звільнення генерального прокурора, звільнення міністра закордонних справ і призначення Вадима  Пристайко  новим главою Міністерства закордонних справ.

Також відомо, що судді Конституційного Суду України, які орієнтовані на Народний Фронт і Порошенко, повністю саботують прийняття рішення по указу Зеленського про розпуск ВРУ.

У вівторок, 18 червня, Конституційний суд України на закритому засіданні, не зміг ухвалити рішення про легітимність указу президента Володимира Зеленського про достроковий розпуск Верховної Ради через декілька суддею, які належать Народному Фронту і БПП.

Про це повідомляє « Страна.ua ».

За даними видання, між прихильниками і противниками документа сталася перепалка.

Двоє суддів – Микола Мельник та Ігор Сліденко, яких пов’язують з партією «Народний фронт», виступили за визнання указу президента неконституційним. Їхня думка оскаржували більшість суддею КСУ.

На фото 5 осіб, стан яких вище ніж у 1/3 частини українців разом узятих

В результаті спільної думки сторони так і не прийшли. Наступне засідання КСУ з цього питання відбудеться на наступному тижні.

Купка оскаженілих мародерів і військових злочинців оголосили війну величезній країні, яка ненавидить їх.

Шалені мародери не хочуть віддавати владу і зараз кожен може побачити, що військовим злочинцям плювати на народ. Їм потрібна влада і доступ до природних ресурсів нашої з вами країни.

Хіба це не державний злочин? Хіба СБУ не має реагувати на державних злочинців, які в буквальному сенсі воюють з волею і бажанням більшості народу України?

Хіба народ повинен сидіти і мовчати, поки купка злочинців блокує цілу країну на догоду кільком сім’ям на чолі з олігархом Петром Порошенком?

Джерело