Україна закликала терміново зібрати «Мінськ» через «бойової готовності« ЛНР »

У середу, 20 травня, скликається термінова зустріч Тристоронньої контактної групи в Мінську через заяви ватажка «ЛНР» Леоніда Пасічника.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час прес-конференції за підсумками року президентства, пише «Обозреватель».

«Сьогодні через заяви Пасічника, представник України в Мінську Леонід Кучма звернувся, щоб терміново зібрати засідання Тристоронньої контактної групи», – зазначив гарант.

 

Нагадаємо, що ватажок терористів «ЛНР» Леонід Пасічник привів окупаційні війська в повну бойову готовність і нахабно пригрозив Україні відсунути лінію фронту.

Пасічник звинуватив ВСУ в навмисному пошкодженні об’єктів життєзабезпечення «ЛНР» і звернувся до Президента України Володимиру Зеленському, погрожуючи «вжити ефективних і рішучих заходів до того, щоб відсунути лінію дотику від зазначеної лінії електропередачі».

«У разі продовження подібних дій з боку ВФУ, ви, Володимире Олександровичу, чи не залишите нам іншого вибору, окрім як прийняти ефективні і рішучі заходи до того, щоб відсунути лінію дотику від зазначеної лінії електропередач. Аналогічним чином ми будемо змушені надходити при продовженні обстрілів мирного населення та інших критично важливих об’єктів життєзабезпечення »,  – заявив« глава ЛНР ».

Залишити відповідь