Економіка нашої країни знаходиться не в найкращому стані, але в команді глави держави знайшли спосіб, як це виправити.

Про це пише Politeka .

Так, в офісі глави нашої держави Володимира Зеленського розповіли про швидку масштабну приватизацю, за допомогою якої планується поліпшити економічні показники країни. Заступник голови офісу президента Олексій Гончарук розповів, що першими, на його думку, з молотка повинні піти банки. Він заявив, що на територію України повинні зайти 10 великих системних фінансових установ, але для цього слід показати економічне зростання, незалежність Національного банку, а також забезпечити діяльність судової системи.

Крім того, Гончарук зазначив, що анонсована масштабна приватизація торкнеться і таких державних підприємств, як «Укрзалізниця» та «Укрпошта».

До цього ми писали про те, що Володимир Зеленський намір створити єдиний веб-портал, який надасть жителям нашої країни нові можливості. З його допомогою кожен зможе отримати всю інформацію про себе в Держреєстрі, не виходячи з дому.

Крім того, в порталі буде кілька послуг, пов’язаних з народженням дитини, наприклад, його реєстрація за адресою проживання, реєстрація фізособи при першому отриманні українського паспорта та ін. Важливим є і старт процесу електронної перепису населення нашої країни, і можливість проведення електронних виборів.