Стало відомо, хто займе посаду глави партії президента Володимира Зеленського “Слуга народу” після того, як нинішній голова Дмитро Разумков стане спікером Верховної Ради

Як розповіла голова прес-служби партії “Слуга народу” Євгенія Кравчук, глава виборчого штабу політичного руху Алексанжр Корнієнко може замінити на посаді голови партії Дмитра Разумкова, якого планують висувати на пост спікера парламенту.

У свою чергу, першим заступником спікера Верховної Ради хочуть призначити Руслана Стефанчук. який був представником президента у Верховній Раді з моменту перемоги Зеленського на виборах.

“Партію” Слуга народу “може очолити Олександр  Корнієнко . Кандидатом на пост глави фракції є Давид Арахамія. У нього буде 15 заступників. Також є пропозиції щодо кандидатур керівництва комітетів Верховної Ради”, – розповіла вона ” Українській правді “.

Також колишній народний депутат України і відомий журналіст Сергій Лещенко, який намагався балотуватися на останніх виборах в Раду по мажоритарці, розповів, що в останній заяві Зеленський дав зрозуміти, що відповідна кандидатура на посаду прем’єр-міністра ще не вибрана.

“Спікер Верховної Ради – Разумков, перший віце-спікер – Стефанчук, глава фракції Слуга народу – Арахамія, глава партії Слуга народу – Корнієнко. Майбутнє керівництво країни буде виглядати так. Прізвища озвучив президент Зеленський на зборах депутатів в Трускавці. Претенденти на пост прем’єр- міністра поки не названі “Ю – додав Сергій Лещенко.

Нагадаємо,  схемщики починають домовлятися з “Слугою народу”

Як повідомляв Hyser,  у Зеленського назвали нового спікера Ради

Також Hyser писав, що  політолог озвучив три сценарії відставки Зеленського