У Зеленського обрадували українців з приводу газу. Хороші новини з Банкової

З Банкової для всіх українців прилетіла приємна новина про те, що влада буде розглядати різні шляхи щодо зменшення ціни на газ .

Про це днями заявив Глава Адміністрації президента України Володимира Зеленського Андрій Богдан в ефірі «112 Україна» на політичному ток-шоу України «Пульс».

Однак, за словами Богдана, рішення остаточно будуть прийняті після консультації з міжнародними партнерами.

«Насправді, на цю тему ми розмовляли з багатьма фахівцями – це великий діалог. Однак ті чи інші рішення ми можемо приймати після консультації з міжнародними партнерами, тому що залежність України, на жаль, від минулої влади, від їх рішень, дуже велика залежність від МВФ та інших організацій … В даному випадку ми поставлені в таку систему координат, що ми повинні погоджувати ті чи інші рішення, так як зменшення ціни на кілька місяців на газ може мати зовсім інші наслідки в кредитній і банківській політиці », – заявив Богдан.

Відзначимо, у вівторок, 21 травня, президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив головою адміністрації юриста Андрія Богдана. Про це йдеться в указі №304 / 2019 на сайті президента.

В даний час адвокат Андрій Богдан є радником нового президента з юридичних питань.

«Відповідно до частини третьої статті 106 Конституції України, враховуючи пункт 2 частини третьої статті 3 закону України« Про державну службу »постановляю: Призначити Богдана Андрія Йосиповича головою Адміністрації президента України», – йдеться в тексті указу.

До слова, Андрій Богдан відомий як юрист олігарха Ігоря Коломойського. Раніше він був радником Миколи Азарова, який тоді очолював уряд України.

Варто також відзначити, що Богдан був присутній під час консультацій про розпуск парламенту в Адміністрації президента 21 травня. Під час брифінгу після консультацій він сказав, що перше кадрових указів слід чекати сьогодні ввечері. Він також висловив думку, що головою адміністрації повинен бути близький до Зеленському людина.

Нагадаємо, раніше Андрій Богдан заявив, що в команді президента Володимира Зеленського обговорюють можливість винесення питання про укладення домовленостей з Росією про світ по війні на Донбасі на всенародний референдум.