У Трампа зробили тepмiнoвy заяву: «Порошенко вoрoг України, який входить в трaнснaцioнaльнe угруповання»

Радник Дональда Трампа Рудольф Джуліані зробив термінову заяву.

За словами Джуліані, Порошенко є хрещеним батьком дітей Байдена.

Також Джуліані підкреслив, що Порошенко складається в транснаціональної злочинного угрупування, яке грабувало України та її природні ресурси.

Джуліані дав чітко зрозуміти, що Порошенко – ворог України, мета якого просто наживатися на природних ресурсах країни, яка за 5 років перетворилася в «Африку» центральної Європи.

Про це він заявив в інтерв’ю The Daily Beast.

«Як щодо 5 мільйонів доларів від одного з найбільш нечесних людей в Україні? Чому Джо роздає гроші Україні і підкуповує українського президента? »- сказав Джуліані.

Європейський союз надав Україні кредит у розмірі 1,2 мільярда доларів на початку минулого року, а до цього, в 2014 році, Конгрес схвалив пакет кредитів в розмірі 1 мільярда доларів для України. Казначейство США також підтримало кредитні гарантії на 2 мільярди доларів в 2015 році.

«Пам’ятайте, це були не просто 1,2 мільярда. Вони збиралися оголосити дефолт без цих 1,2 мільярда. Вони були в розпачі! »- впевнений Джуліані.

Далі Джуліані стверджує, що Байден мав гарантії по кредиту, якщо тільки президент не звільнив головного прокурора, який розслідував компанію, на яку працював син Байдена. Порошенко, за словами Джуліані, був навіть «хрещеним батьком дітей хлопця».

За словами радника Трампа, гроші, які отримав Порошенко, за всіма законами можна назвати важким злочином проти народу України.

Нагадаємо, Байден і його син активно просували Порошенко на пост Президента України, після чого молодший Байден відразу ж почав наживатися на сланцевий газ Україна.

Байден і його син, через Порошенко, Яценюка та інших Іноземна агентів складаються в транснаціональної злочинної угрупованню висмоктали з України мільярди доларів.

Зараз проти цих осіб проводиться розслідування в різних точках світу.

Раніше повідомлялося, що проти іноземного агента Петра Порошенка в Україні порушено вже 5 кримінальних справ!

Обов’язково поділіться зі своїми друзями. Країна повинна знати правду!

Джерело