»У тебе народиться чудовисько», лікарі говорили вагітній: ось як виглядає дитина через рік

У Вероніки і Євгена Семченко вже була дочка, коли подружжя зважилося завести другу дитину. Звістка про те, що жінка чекає хлопчика, сильно обрадувало пару.

Але вже на 21 тижні вагітності медики повідомили батькам моторошну новину. Їх довгоочікуваний малюк повинен був з’явитися на світло з цілим оберемком жахливих патологій!

Весь час вагітності лікарі лякали Вероніку і Євгена жахливими діагнозами.

Крім уповільненого розвитку вони передбачали їх дитині порок серця, укорочені кістки носа, набряк носа і рота і навіть гідроцефалію!

Медики усіма силами намагалися умовити подружжя позбутися ембріона, поки ще можливо.

А коли вмовляння виявилися безсилі, вони перейшли до прямого пресингу!

Ще не встиг народитися Ерофея називали чудовиськом. Вероніці говорили, що немовля буде «рослиною» і що після появи хлопчика на світ жінці доведеться забути про власне життя.

Проте подружжя виявилися рішучими.

Восени 2015 року всупереч всім зловісним прогнозами малюк все-таки прийшов в цей світ. Найцікавіше, що з усього переліку діагнозів виправдалися тільки синдром Дауна, до якого батьки були давно готові, так порок серця.

Через пороку серця Єрофій у віці півтора місяців пережив свою першу операцію. Після неї малюк тиждень пролежав у реанімації, але стійкий організм крихти з усім впорався!

Не так давно хлопчикові виповнився рік. Батьки обожнюють ласкавому і слухняного сина. Той, в свою чергу, просто-таки обожнює тата, маму, бабусю і сестричку.

Вероніка каже, що тепер розуміє, чому таких дітей, як Єрофій, називають «сонячними».

Родичі та друзі родини теж помітили, наскільки добрий і усміхнений малюк, адже він завжди з нетерпінням чекає приходу друзів!

Сьогодні батьки називають Ерошу ангелом. Ім’я його, до речі, означає «освячений Богом». Справді, для подружжя він – справжній подарунок понад.

Найцікавіше, що не збулося і останнє пророцтво недоброзичливців. Завдяки люблячому чоловікові у жінки залишається час і на себе, і на старшу дочку. Подолавши місяці негативу і злоби, тепер сім’я Семченко міцна як ніколи!