Одіозний російський священик , протоієрей Всеволод Чаплін радісно відреагував на те, що відомому артисту і коміку Євгену Петросяну церква не схвалила розлучення з Оленою Степаненко.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

“Непогана новина: Петросяну відмовили в” визнання таким, що втратив силу “церковного шлюбу з Оленою Степаненко. Незважаючи на” зірковість “і на багаторічне особисте знайомство з Патріархом. І незважаючи на те, що це досить симпатичний і милий чоловік – суджу по особистому спілкуванню, а не по шоу “, – написав він.

Всеволод Чаплін

Чаплін також зазначив, що відносини Петросяна з новою пасією, згідно святому письму, є перелюбством, тому Церква не має права руйнувати шлюб, які запечатаний на небесах. Він переконаний, що Церква повинна дотримуватися всіх християнських законів і діяти таким чином з будь-якою людиною, незалежно від його статусу.

“Але добре хоча б те, що для” особливого “людини не стали робити винятків вже зовсім непристойних. Його дружина – Олена Степаненко, а відносини з молодою особою – перелюб, яке потрібно припинити. Будемо сподіватися, що так будуть завжди поступати з усіма” важливими “і” потрібними “людьми – особливо тому, що на їх погані приклади орієнтуються мільйони”, – написав Чаплін.