У Росії мало не загинув Путін з дочками: деталі події

Німецький журналіст розповів, як Росії при пожежі ледь не загинув Путін і його дочки

Володимир Путін мало не загинув з дочками під час пожежі в будинку під Петерурга. Президент Росії дивом вижив. Правда, сталося це в 1996 році, але про цей факт стало відомо тільки завдяки німецькому журналісту Александра Рара. Він написав книгу під назвою “Володимир Путін.” Німець “в Кремлі”.

За словами автора книги, пожежа сталася в той час, коли Путін з друзями насолоджувалися релаксом в сауні. Коли вогонь поширився по всьому будинку глава РФ вбіг в спальню до дочкам і виніс їх з палаючого будинку.

“Я особисто запитав у нього, чи правдива ця історія, і він підтвердив. Путін був з друзями в сауні, коли будинок почав горіти. Він вбіг на другий поверх, де спали його дочки, і виніс їх, скинув вниз на руки друзям. Він врятував їм життя “, – розповів журналіст.

Також німецький автор і журналіст згадав, що Путін розповів йому, що під час пожежі в будинку перебували гроші, але вберегти їх політику не вдалося. Коли він вбіг в будинок, щоб їх забрати, вони згоріли. Неушкодженим залишився лише натільний хрест Путіна.

Як раніше ми повідомляли, Володимир Путін ледь не загинув в авіакатастрофі в грудні 2019 року. Літак президента Росії довелося садити в сильному тумані, що мало не завершилося трагічно для глави Кремля. За словами пілотів лайнера, під час польоту “погода мінялася буквально кожні 10-15 хвилин”. А перед самою посадкою літака умови погіршилися капітально, тому пілоти посадили Іл-96 в аеропорту буквально на дотик.