У Росії батько згвалтованої 14-річної дівчинки вбив насильника дочки прямо в залі суду.Відео

Через м’якого, на його думку, вироку, обурений батько вихопив з-за пояса три саморобні метальних ножа. Один за іншим він метнув їх у злочинця, немов в якусь мішень.

Інцидент стався молнеиносной, що поліцейський конвой, просто не встиг зреагувати.

Всі три ножа догодили в ціль, причому два з них потрапили в серцеву область, а третій бойової метальний ніж пробив нещасного гортань.

Засуджений намертво звалився на місці. Месника тут же заарештували прямо в залі суду. Задоволений скоєним громадянин Каравайкін не пручався і добровільно віддав ще два метальних ножа.

Про свої мотиви він сказав наступне:

«Виростите запашний прекрасна квітка, потім подивіться, як його хтось затопче брудними чобітьми, і ви зрозумієте мій вчинок. Моя дочка двічі намагалася накласти на себе руки після згвалтування і обидва рази її врятувала чиста випадковість. Вона до цих пір знаходиться на лікуванні в психіатричній лікарні, а цього подонку, дали якихось п’ять років загального режиму, та ще й умовно ».

На питання про заздалегідь приготовлених знаряддях вбивства, підслідний відповів, що він припускав про подібний вироку, тому, як йому не раз пропонували хабар, за те, щоб він забрав заяву з поліції, і навіть спробували діяти фізично, банальним мордобоєм, але зв’язатися з колишнім афганцем їм дорожче встало.

Тоді він заздалегідь виготовив по кресленнях з інтернету п’ять бойових метальних ножів. Після тижня інтенсивних тренувань, він легко потрапляв в гарбуз з двадцяти метрів зі швидкістю один ніж в секунду.

За вироком Верховного суду, громадянину Каравайкіну призначили покарання у вигляді восьми років позбавлення волі умовно і звільнили в залі суду. Умовне покарання було винесене рішення присяжних засідателів, у більшості яких були дочки різного віку.

0 коме