У Раді спалахнув гучний скандал: в Слузі народу увірвався терпець, «нехай вони лісом всі йдуть»

Парламентські сили відмовляються пропонувати своїх кандидатів на міністерські пости

Про це заявив обраний до Верховної Ради від президентської політсили Давид Арахамія, передає “Українська правда”.

За словами Архам, посади в парламенті будуть розподілені між усіма партіями з дотриманням квотного принципу – а на членів Кабінету міністрів партійні квоти не поширюються.

“Коли я дзвоню представникам інших партій і кажу:” Ви можете надати свій list (список – Ред.), Для шорт-листа нормальних кандидатів на міністрів? “, – вони кажуть:” А ми хочемо, щоб ви несли відповідальність – ми не дамо “. Це продержавна позиція або чисто політична спекуляція? я не хочу імена говорити, але я кажу: якщо є така позиція – нехай вони лісом все йдуть”, – заявив Давид Арахамія.

Арахамія

При цьому він додав, що, якщо представники інших політсил не хочуть брати на себе відповідальність, то з ними не потрібно що-небудь погоджувати.

«Чи не виглядає як узурпація те, що” Слуга народу “претендує на більшість посад:” Якщо це виглядає як узурпація – це точно демократична узурпація, тому що це був вибір наших обранців. Це може виглядати як завгодно, але 60% – це те , проголосували наші виборці», – підкреслив він.

Нагадаємо також, що у президента Володимира Зеленського готують законопроекти, які будуть гарантувати заохочення і захист донощикам на корупціонерів.

В Офісі президента вважають, що викривачі можуть стати «важливим інструментом подолання корупції», якщо їх правильно мотивувати, а держава, в свою чергу, забезпечить їм захист.

Відзначається, що після обговорень будуть внесені правки в законодавство.

Раніше журналіст В’ячеслав Чечило заявив, що для ліквідації корупції українцям потрібно почати з себе.

владимир зеленский