У Порошенка здали нерви після розносу від Зеленського

Президент України Володимир Зеленський загнав у кут свого попередника Петра Порошенка.

Після скасування депутатської недоторканності, що дозволить силою доставити екс-президента на допит, екс президенту завдали нового удару. У Порошенка, проти якого заведено 13 кримінальних справ, здали нерви.

Напередодні Зеленський направив до Верховної Ради подання про розпуск Центральної виборчої комісії. На думку експертів, в цій структурі, як і раніше переважають прихильники Порошенко. У четвер, 11 вересня, профільний парламентський комітет підтримав ініціативу глави держави.

Колишній президент емоційно відреагував на рішення нової влади. Дії Зеленського Порошенко назвав «політіческімотівірованнимі і несумісними з демократичними принципами розвитку країни». За його словами, члени ЦВК довели свій професіоналізм.

 

Шукати підтримки колишній президент передбачувано кинувся до американців. «Про це говорили з тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором», – написав Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

Розпуск ЦВК – другий удар по позиціях колишнього президента за поточний тиждень. Напередодні Верховна рада, більшість в якій належить пропрезидентської партії «Слуга народу», скасувала депутатську недоторканність.

Після поразки на виборах глави держави Порошенко став депутатом Верховної ради. Але спокійно відсидітися в парламенті у нього, мабуть, не вийде.

Закон про скасування депутатської недоторканності вступає в силу з 1 січня наступного року. Проти Порошенко порушено 13 кримінальних справ, політика викликають на допити, але він вперто їх ігнорує. З початку наступного року доставити колишнього президента до слідчих можуть силою.