У мережу злили прослушку глави НАБУ Артема Ситника. розшифровка аудіо

У мережі з’явився запис розмови директора НАБУ Артема Ситника, де він зізнається співрозмовникам в підтримці Гілларі Клінтон, яка була головним опонентом Дональда Трампа.

Посилання на сюжет BlazeTV, в якому наводиться аудіозапис, розмістив в Twitter користувач Райан Дженсен. «На сайті BlazeTV є аудіозапис виступу Артема Ситника (директор Національної антикорупційного бюро України), що розповідає про те, як вони навмисно закрили інформацію про Клінтон і розкрили про Манафорта. Вони допомогли сфальсифікувати вибори для Хілларі. Україна допомогла HRC (ймовірно, найбільша в країні організація із захисту громадянських прав ЛГБТ, яку підтримує Клінтон –  Ред. ) », – пише Дженсен.

У сюжеті ведучий говорить, що тоді ще генпрокурор Юрій Луценко розповів ЗМІ в квітні, що у США є запис розмови Ситника, в якому він зізнається у втручанні в вибори США на боці демократів. Причому ведучий не називає Луценка на прізвище, а говорить: «Пам’ятайте, хороший хлопець, який прийшов після того, як був звільнений поганий хлопець?». Після цього наводиться сама аудіозапис.

«Країна» розшифрувала розмови Ситника з двома співрозмовниками – «Колею» і «Іваном».

Коля:  Допомагали їм ці російські, ваші?

Ситник:  Я думаю, що так. Я ж йому теж допомагав. Чи не йому, Хілларі. Їй допомагав.

Коля:  А, коли її (позиції –  Ред. ) Похитнулися, так.

Ситник:  Ні, ну це так пишуть.

Іван:  Мені здається, Хілларі (нерозбірливо).

Коля:  Ну, я наскільки пам’ятаю, ви (нерозбірливо)

Ситник:  Трамп же ж немає … У нього чисто внутрішні проблеми, які домінують над зовнішніми. А Хілларі з тих політиків, які … гегемонія Америки в світі. І для нас як би так краще. А для американців краще те, що Трамп робить.

Коля:  Ну, у нас багато американських експертів тут (нерозбірливо)

Ситник:  Ми ж оприлюднили дані про Манафорта, якого посадили. Манафорт був керівником штабу Трампа. У той числі за те, що опублікували чорну бухгалтерію (нерозбірливо), посадили на 80 років. Трамп, що не Трамп, по барабану, їх система працює чітко.

І коли були вибори, за тиждень до виборів ФБР відновили розслідування по Хілларі. У неї рейтинг впав на 7%, і Трамп з натяжкою переміг. Я тільки не можу зрозуміти, чого Трамп визвірився (?) На ФБР? Якби не ФБР, він не був би президентом. Вони Хілларі (знизили) рейтинг на 7%.