У Мережі з’явилися кадри з закритого святкування Порошенко після дебатів (фото)

Чинний президент Петро Порошенко не звертає уваги на заборони лікарів, щодо його здоров’я і вживає багато цукру.

Про це стало відомо після дебатів без опонента на «Олімпійському», які пройшли 14 квітня, передає Politeka .

Відзначається, що після відвідин НСК «Олімпійський» Петро Порошенко з найближчими родичами відправився відзначати в ресторан під Києвом. Стало відомо, що він там вживав червоне вино, кока-колу і популярні енергетичні напої. Останні два містять вкрай багато цукру. 


До слова, Порошенко розповів, що зробить в разі перемоги Володимира Зеленського на виборах президента.

Так, 14 квітня Порошенко виступив перед виборцями і журналістами в НСК «Олімпійський», де його розпитували про що, а також його плани у разі перемоги кандидата в президенти Володимира Зеленського.

«Якщо, не дай Бог, він буде обраний, але це буде вибір українського народу – я буду його поважати – будь-який вибір», – коротко відповів Петро Порошенко.

Також під час свого виступу він заспівав разом з музикантами свого опонента на президентських виборах Володимиру Зеленському українську народну пісню “Ти ж мене підманула».

«Я прийшов – тебе нема», – заспівав Порошенко.

Потім Порошенко запросив усіх присутніх під «Олімпійським» зайти на стадіон і зробити спільне фото. Більш того, Порошенко запросив Зеленського на дебати сьогодні, 15 квітня, на ICTV.

До слова, Зеленського на дебатах не було. У конференц-холі «Олімпійського» Порошенко зайняв своє місце за трибуною. Прихильники Порошенко скандували «Вова, виходь!». Відзначимо, що діючий президент прибув в «Олімпійський» зі своєю сім’єю.

На незвичайних дебатах Петро Порошенко також розповів, як він буде діяти в разі перемоги опонента, кандидата в президенти Володимира Зеленського. Так, Порошенко заявив, що він прийме перемогу Зеленського, адже це вибір українців.

Джерело