У мережі спливло архівне відео Зеленського. ВІДЕО

В інтернет-мережі ажіотаж через архівного відео з кандидатом в президенти України Володимиром Зеленським, яке було зроблено більше 20 років тому

Відповідні кадри опубліковані на Youtube, пише ПОЛІТЕК .

Так, на відео виступає ще зовсім юний Зеленський. Він розповідає про участь в КВН і лігах гумору в різних регіонах України. Це стало причиною бурхливої ​​реакції з боку користувачів мережі.

«Характер бійця вже тоді був», «цей малої навіть не підозрює, що стане президентом», «Цей малий домігся в житті всього, що хотів. Бути Зеленському президентом »,« Знав би він тоді, що через 20 років буде йти в президенти? І ми не знали! Зеленський президент України »,« Зеленський – порядна людина. Це факт »,« в 2019 ти будеш президентом. Чи не дякуй »,« Подумати тільки – чи замислювався цей хлопець, який грає роль в КВН, що він буде президентом? »,« Сказати б йому тоді, що ти будеш президентом – засміявся б »,« Так, в цей час Петро Порошенко – Вальцман каламутні схеми мутіл, бабло крав і брата вбивав », – пишуть вони.

Як повідомлялося раніше, Володимир Зеленський дивився трансляцію «дебатів» на «Олімпійському» в прямому ефірі.

Як стало відомо, кандидат Володимир Зеленський, яка не з’явився на НСК «Олімпійський» на «запропоновані» дебати нинішнього президента України Петра Порошенка, дивився онлайн трансляцію в Facebook.

Так користувачі, які спостерігали за виступом Петра Порошенка на дебатах 14 квітня, помітили кандидата Зеленського в ефірі:

«Володимир Зеленський дивиться це разом з вами».