У мережі сміються над розповіддю Азарова про УПА

Микола Азаров розповів про свої міркування на рахунок львівської УПА. Можливо, мова побіжного прем’єр-міністра користувачі Мережі сприйняли б серйозніше, якби не суржик чиновника.

Соратник Януковича розповів про так звану “Кріевкі УПА”. За словами Азарова, в цій організації молодих людей навчають “вішати зрадників”. Про ці своєрідних методи виховання Микола Азаров, який втік з України, поділився в прямому ефірі Ютуб-каналу російських окупантів.

Варто зазначити, що Азаров занадто близько до серця сприйняв правила гри “Кріевка УПА”, на якій “юних бандерівців вчили вішати зрадників”. В черговий раз колишній чиновник продемонстрував своє незнання української мови. Однак цього разу, всіх зацікавило не лише те, як він говорив, але і те, що сказав.

Мабуть, привернути увагу мас цим відео йому все-таки вдалося. Мова в ньому зайшла про воєнізованої грі “Кріевка УПА 2019” в якій взяли участь молоді люди дітей віком від 13 до 19 лет.Екс-прем’єр упевнений, що це той самий період, який є призовних і молоді люди можуть взяти в руки зброю.

Азарова обурений завданням учасників гри, яка полягає в тому, щоб заслати своїх людей до мирних жителях і за задумом авторів вони “ловили і відстрілювали бандерівців”. Крім цього, необхідно було виявити їх прихильників. А бандерівці в свою чергу повинні були полювати на чекістів і “вішати зрадників”. Азаров вважає такі правила гри є неадекватними і неприпустимими.