У Кремлі відповіли Зеленському на його історичний указ про роздачу громадянам РФ українських паспортів

У Росії заявили гучне заяву про те, що прийнятий президентом України Володимиром Зеленським закон про спрощення отримання українського громадянства людьми, які піддаються політичним переслідуванням в РФ, пов’язаний з тим, що США і Великобританія більше не хочуть надавати таким людям політичний притулок.

В’ячеслав Володін

Такий коментар дав спікер Держдуми Російської Федерації В’ячеслав Володін. Про це пише  прес-служба російського парламенту.

За заявою Володіна, заява глави України говорить не про бажання надавати політичний притулок громадянам Росії, а про рішення США і Великобританії обмежити або припинити надавати його російським громадянам.

За его твердженням, США і Британії затратно утримувати політичних біженців, тому їх вирішили відправляти в Україну.

При цьому Володін впевнений, що українське громадянство для росіян не буде користуватися попитом. Тому як українці самі масово виїжджають з країни в пошуках роботи. Свої слова він вирішив підкріпити статистикою, нібито в Росії працюють до 3 мільйонів українців.

Також за словами спікера, тих росіян, які вирішуватися прийняти українське громадянство і жити в Україні чекає незавидна доля, з відмовою від рідної мови і віри, сіянням розбрату і створенням напруги між країнами.

Раніше Нyser інформували, що президент України полегшив процедуру отримання громадянства України для “іноземців та осіб без громадянства, які захищали країну, а також для громадян Росії, які зазнали політичних переслідувань. Більш того, навіть підписав цей указ №594. Офіційний документ з’явився сьогодні на сайті президента України.

Нагадуємо, російський президент Володимир Путін виступає за діалог з президентом України Володимиром Зеленським. Для Путіна важливий не сам факт розмови, а реалізація досягнутих розумінь і домовленостей, стверджує Дмитро Пєсков.

Також, Олександр Данилюк розповів про плани РНБО щодо майбутнього Донбасу. Секретар Ради національної безпеки і оборони запевнив представників ЗМІ, що перемир’я досягнута.