У Черкасах горить військовий полігон

Вже кілька днів поспіль на колишньому військовому полігоні у Черкасах рослинність гине в полум’ї пекла. Так, на вулицях Дахновскій та Одеській горять гілки і суха трава біля залізничних шляхів, вогонь здіймається досить високо, інформує 1NEWS з посиланням на znaj.ua.

Про це стало відомо завдяки повідомленням місцевих ЗМІ, які посилаються на дані рятувальників.

За інформацією екстрених служб, під час гасіння пожежі не допущено перекидання полум’я на лісові насадження. Одна з пожеж сухостою по вулиці Одеській поширилася на гараж.

Чергові караули черкаського гарнізону успішно ліквідували всі загоряння. Тільки за минулу добу в місті рятувальники загасили пожежі сухостою на площі близько 2000 м. кв.

Варто нагадати, що знищено приблизно 30 гектарів українського лісу. Рятувальники чергують на кордоні з Білоруссю через лісові пожежі. Вони рухаються в Україну. Вогняна стихія промчала крізь український кордон і знищує ліси в Рівненській області. Рятувальники роблять все можливе, щоб зупинити вогонь. Опівдні біля кордону за лічені хвилини пожежа з білоруської сторони перекинулася на територію України. Вогонь спалахнув вчора, 200 гектарів знищено. Українські ліси швидко вигорають, висота полум’я досягає верхівки дерев.