У БПП панує дикий жах. Націоналісти вже в Іспанії дістали Свинарчука (ВІДЕО)

Українські націоналісти дістануть мародерів навіть на краю світу.

Вчора сотні українських патріотів дістали мародера Свинарчука в Іспанії на його віллі, куди він втік після викриття.

Нагадаємо, Свинарчук і його синочок 4 роки року грабували українську армію через завод Президента України Кузня на Рибальському.

Після викриття, Свинарчук втік до Іспанії на свою віллу, але сховатися від народу України йому точно не вдасться.

У БПП панує дикий жах, оскільки ніхто не очікував, що їх будуть діставати навіть на краю світу.

Ряджені патріоти Порошенка думали, що вони будуть грабувати, а потім тихенько жити за кордоном під чужими іменами. Але не тут то було!

«Кожен Свіначрук буде покараний якщо не судом, то народом України», – кажуть націоналісти:

Нагадаємо, підозрюваний в мародерстві і корупції державних масштабів, один Головнокомандувача Олег Свинарчук-Гладковський втік до Іспанії і в терміновому порядку скуповує акції на шалені гроші.

ЗМІ стверджують, що Свинарчук готує втечу Петра Порошенка до Іспанії, де він має громадянство, величезну віллу і бізнес.

Про це  повідомляє  газета Вечірні Вісті

Іспанська компанія Toulousse Investments SL, яка належить родині Олега Свинарчука-Гладковського, близького друга і бізнес-партнера Петра Порошенка, в березні 2019 року придбала державні облігації Іспанії на суму 600 млн євро.

Про це з посиланням на своє джерело, близьке до Служби зовнішньої розвідки РФ, повідомляє телеграм-канал Кремлівський безБашеннік.

За інформацією джерела, зроблені інвестиції були заздалегідь обговорені уповноваженим на це ГЛАДКОВСЬКА з іспанською стороною як перший крок «підвищення лояльності» від іспанської сторони на випадок необхідності вимушеної еміграції родини Порошенків при програші на виборах Президента України і його можливого кримінального переслідування новою українською владою.

Є дані, що ця історія була заздалегідь скоординована з Порошенком, який ще 4 березня 2019 року публічно звільнив свого друга з держслужби, після чого Гладковський вилетів в Іспанію і провів операцію з купівлі цінних паперів.

Обов’язково поділися з друзями в соціальних мережах!