Тисячі іноземних військових з’їжджаються в Україну. Будуть разом протистояти збройної агресії

В Україні пройдуть масштабні військові навчання з військовими підрозділами різних країн.

Військові навчання

Військові навчання

13 вересня в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки розпочнуться двотижневі міжнародні навчання Rapid Trident-2019, про що пише портал РБК-Україна. У прес-службі Міністерства оборони України заявили, що в навчаннях візьмуть участь більше 3600 українських військовослужбовців і 600 одиниць техніки.

Варто отметітб, що крім підрозділів України та США, узгодження на участь в Rapid Trident-2019 прислали оборонні відомства Великобританії, Канади, Грузії, Литви, Туреччини, Молдови, Болгарії, Польщі, Румунії.

“Найбільший військовий контингент буде задіяний від Збройних Сил України.” Бойове ядро ​​”становитимуть військовослужбовці 10-ї окремої гірничо-штурмової бригади оперативного командування” Захід “. Ця військова частина була сформована вже під час бойових дій на Донбасі. Все піхотинці, які плануються до участі у військових маневрах, мають реальний бойовий досвід. Також участь в Rapid Trident-2019 приймуть підрозділ Національної гвардії України і окремі підрозділи інших силових структур держави “, – йдеться в повідомленні.

Згідно зі сценарієм, українські воїни і військові підрозділи країн-партнерів будуть вчитися протидіяти збройної агресії в умовах гібридної війни. За час навчань військовослужбовці відпрацюють низку завдань бойового, логістичного та гуманітарного характеру.

ВСУ відводить війська на Донбасі

ВСУ відводить війська на Донбасі
ВСУ відводить війська на Донбасі

Повідомляється, що закінчаться навчання в кінці місяця, а саме 28 вересня.

Раніше повідомлялося, що Україна приступила до відведення військ від хуторів Вільного і Золотого Луганській області.

Про це повідомив волонтер Тім Златкін на своїй сторінці в Facebook. Він зазначив, що українські підрозділи вже відійшли на два кілометри від лінії фронту.

“Чи пустять воду в Крим, думали? Хрін там! Відводимо підрозділу на два кілометри від хутора Вільного і Золотого-4. Ви зробили це разом!” – написав він у мережі.

У коментарях передплатники почали міркувати, в чому справа. Багато хто припустив, що Україна просто виконує зобов’язання Мінських домовленостей в односторонньому порядку.