ТИМОШЕНКО ПОКАЗАЛА МОЛОДІ НОГИ І ЗМІНИЛА ЗАЧІСКУ

Нардеп ВРУ Юлія Тимошенко, мабуть, вирішила злегка змінити імідж: вже немає коси, вже немає «хвоста» замість звичної зачіски: на днях вона в профільному комітеті Ради була з принципово іншою конструкцією на голові, повідомляє  ГолосUA .

Фотокореспондент Ян Доброносов сфотографував нову зачіску Юлії Володимирівни: укладені бубликом волосся в тонкій сіточці.

Читачі аккаунта Яна побачили це фото і відреагували. Незалежно від того, як – позитивно або з критикою – вони сприйняли це зміна відомого політика, народ визнав: зачіска Тимошенко дуже акуратна.

Дана Юрович : «Забули зняти сіточку)».

Ангеліна Шостак : «Бійтеся жінок, у яких зачіска волосинка до волосинці. Вони дуже підлі 🙂 ».

Юрій Круліковський : «Вушка на маківці».

Anna Dmytriv : «І заколочка стирчить».

Denis Rovkov : «Леді Ю)».

А вже на засіданні ВРУ 14 травня Ян сфотографував туфлі Леді Ю. Знову ж, народ знайшов привід пожартувати, відповідаючи на запитання автора фото «Чий?».

І, мабуть, люди пропустили щось важливе, розглядаючи і коментуючи фотографії політика: для її віку у Тимошенко дуже стрункі щиколотки – без набряків, опуклих вен. А це говорить багато про що: про те, що вона не просто заради уваги телевізійників робить пробіжки і виглядає добре не тільки завдяки збігу обставин.

Як сказали б лікарі, своє тіло ми створюємо самі. Подивіться, як можна виглядати, якщо забезпечити собі регулярні фізичні навантаження. Кожна зможе в солідному віці гордо стояти на каблуках, як це робить Тимошенко?