Тимошенко: Кожен мер може розраховувати на мою підтримку

Партія “Батьківщина” підтримує мерів, які виступають проти подвійних стандартів представників влади, заявляє її лідер Юлія Тимошенко.

“Ми стаємо на захист мерів від свавілля президентської коаліції. Кожен міський голова, кожна рада, кожен депутат, незалежно від партійної приналежності, – можуть розраховувати на мою підтримку. Ви можете звернутися до мене будь-якої миті. Ми готові вам допомагати та робити все, щоб громади відчували себе вільними та захищеними”, – написала Тимошенко у понеділок у Facebook.

Вона повідомила, що члени парламентської фракції “Батьківщини ” приїхали у понеділок в Черкаси, щоб підтримати мера міста Анатолія Бондаренка, якого викликали на допит до слідчого у зв’язку з тим, що Черкаси достроково вийшли з карантину.

“Чим же завинив мер? Повернув роботу та можливість заробітку тисячам людей… А ще наважився назвати речі своїми іменами. Сказав, що закон має бути одним для всіх. Що якщо влада закриває ресторани у всій країні, то це має розповсюджуватися і на елітні заклади депутатів із президентської фракції”, – зазначила лідер партії.

Тимошенко також звернулася до президента України Володимира Зеленського та попросила його не передавати “палкі привіти” мерам, не розібравшись зі своїми “велюровими поплічниками”.