Ціни на бензин: чого чекати автовласникам в грудні

Протягом листопада ціни на бензини і дизпаливо практично не змінилися. Але істотно подорожчав скраплений газ, незважаючи на те, що до зими він традиційно дешевшає.

Чи варто автовласникам чекати стабільних цін на пальне в грудні, розбирався сайт ” Сьогодні “

Як змінилися ціни на пальне

Ціна бензину А-95 + як була 29,99 грн / л на початок листопада, так і залишилася на цьому рівні станом на третє грудня. А 95-й і 92-й збавили в ціні всього лише по одній копійці. Дизпаливо подешевшало на три копійки. А ось автогаз, навпаки, подорожчав на 70 коп. / Л.

“Весь листопад ціни на бензин були стабільні. У дрібних мережах вони трохи знизилися, а великі тримали на рівні минулих місяців. Навіть незважаючи на те, що курс гривні зміцнився, ціни не поспішають скидати. Мабуть, АЗС побоюються зворотних процесів. А обмеження поставок зрідженого газу та дизпалива по трубопроводу для ринку не пройшло безболісно. Ціни практично не підскочили, але нестача ресурсу на початку дії обмежень була “, – відзначає Дмитро Марунич, співголова Фонду енергетичних стратегій.

Автогаз подорожчав через зростання котирувань на ресурс за кордоном, пояснює Владислав Колодяжний, CEO GT Group. Наприклад, котирування на скраплений газ, який поставляється з Білорусі та Росії, з початку листопада зросла з 433 дол. / Т до 498 дол. / Т і на піку досягала 510 дол / т. А котирування, яка визначає ціни на ресурс з Казахстану, зросла ще більше – з 415 дол. / Т до 503 дол. / Т.

“Котирування корелюють між собою, і їх зростання пов’язане з нестачею продукту на польському ринку, викликаної зменшенням поставок ключового постачальника – компанії” Сибур “, – зазначає Владислав Колодяжний.

Що буде з цінами на пальне в грудні

У грудні ціни на бензини і дизпаливо будуть стабільними, вважає Дмитро Марунич:

“Я не думаю, що гривня продовжить зміцнюватися. Цілком ймовірно, в грудні ціни залишаться стабільними. Передумов для подорожчання немає: нафта навряд чи буде істотно коливатися, курс теж кардинально не зміниться”.

Але з 1 грудня Білорусь підвищила мита на експорт нафтопродуктів за межі Євразійського економічного союзу. На бензини і дизпаливо мито складе 27,1 дол. / Т (була 26,4 дол. / Т).

“Трейдери будуть намагатися це навантаження нівелювати. Якщо курс буде стабільним, то нічого не зміниться. Це може просто вдарити по конкурентоспроможності білоруських нафтопродуктів. Але з урахуванням цього мита нафтопродукти приїдуть вже в наступному році і не відобразяться на грудневих цінах”, – відзначає Марунич.

Ціна на скраплений газ продовжить коливатися. Владислав Колодяжний каже, що якщо в першій декаді місяця зростання котирувань, а значить, і цін, продовжиться, то в другій декаді ціни повинні стабілізуватися, а в третій – тренд розгорнеться на протилежний і очікується подальше зниження котирувань. На падіння цін впливатимуть зниження попиту на автогаз і падіння ділової активності.

“Потрібно також враховувати, що роздрібні ціни на заправках завжди реагують на зміни закупівельних цін із затримкою, пов’язаної з часом, необхідним на логістику, і ціни на АЗС ще не досягли свого піку – тому варто очікувати зростання ще на 30-50 коп. / Л , а зниження варто чекати вже ближче до кінця грудня або на початку 2020 року “, – пояснює Владислав Колодяжний.

Хоча ціни на автогаз традиційно знижуються взимку, тренд може зламатися. У парламенті і Кабміні обговорюється збільшення акцизу на зріджений газ.

“Виходячи з цифр, озвучених в пресі, варто очікувати збільшення цін на газ приблизно на 3 грн / л. Проте декларовані цілі – а саме збільшення споживання бензину за рахунок збільшення цін на соціальне паливо – зріджений газ, кілька дивні, особливо, якщо порівняти маржинальність обох продуктів. на поточний момент маржа в роздробі на газі становить 0,5-0,7 коп. / л, а на бензин 7-8 грн / л. Так що завдання можна вирішити простим способом – переглянути свої апетити. а додаткові надходження в бюджет організувати за рахунок більш системної боротьби з н легальним ринком, частка якого досягає до 50% “, – відзначає Колодяжний.