Це вже не жарти! Щойно стало відомо, ким зможе працювати Порошенко після відходу: перші подробиці…

Жителі Львівської області зажадали від влади призначити на посаду голови Львівської обласної адміністрації чинного президента Петра Порошенко.

«У зв’язку з результатами виборів громадськість Львова вимагає призначити головою Львівської обласної державної адміністрації Порошенка Петра Олексійовича», – повідомив «Форпосту» активіст Олег Радик.

Відомо, що така любов до колишнього гаранта у Львівській області була очікувана ще до початку виборів.

Однак після закінчення другого туру виявилося, що Львівщина – єдина область, в якій Порошенко переміг з результатом у 62% голосів.

Зазначимо, раніше стало відомо про те, що чинний голова Львівської обласної адміністрації Олег Синютка йде зі своєї посади.

Раніше повідомлялося, що навіть усвідомивши свою поразку Володимиру Зеленському у другому турі, чинний президент Петро Порошенко не може гідно піти з посади. 21 квітня українці проголосували за нового лідера країни. Дмитро Разумков, політтехнолог команди Зеленського, розповів про маніпуляції практично колишнього президента на своїй сторінці в Facebook.

Поки ЦВК вважає голоси, Петро Порошенко продовжує шкодити конкуренту. За словами політтехнолога, першим «черпачком» бруду в бік Володимира Зеленського стало рішення суду за націоналізацію «Приватбанку». Він нагадав, що Петро Порошенко довго хвалився судовою реформою. Але тепер його рішення визнали незаконним.

«Виходячи з цього є чотири варіанти, або хтось з «кураторів АП по судах» домовився з Коломойським, або так підклали свиню новому президенту, або ніхто систему не зміг до кінця реформувати, і вона така як була, або націоналізація була здійснена з порушеннями процедур. Питання: при чому тут Зеленський?» – поцікавився Дмитро Разумков.

Другим «черпачком» стали натяки Петра Порошенка, мовляв, українцям необхідно захищати європейський вибір України від «реваншистів». Представник Зеленського зазначив, що комік обламав спроби президента виставити власних спаринг-партнерів: «Треба захищати від корупції, від схем, від кумівства, від мародерства в армії, від багато ще чого. А ось з вектором розвитку країни все зрозуміло-це шлях до Європи, і тут Україна зробила своє остаточне рішення”.

ДЖЕРЕЛО

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.