«Це тривожний дзвінок»: Штурм замку Порошенко, з’явилася термінова новина

Українські правоохоронці активно розбираються в деталях впровадження формули для розрахунку ціни на газ «Роттердам +», яка дала можливість отримати надприбуток Петру Порошенко і Ринату Ахметову.

За первинною і непідтвердженими даними, надприбуток від реалізації газу за цією формулою склала 18 млрд грн.

8 серпня, слідчі НАБУ і САП повідомили про підозру 6 особам. Серед них є і колишній голова і член НКРЕКУ Дмитру Вовку. Вважається, що дії цих людей завдали країні істотні збитки в сумі 18 млрд 868 млн грн.

На даний момент офіційно підтверджена інформація про вручення підозр колишньому члену НКРЕКУ Володимиру Євдокимову. Відомо, що він працював на посаді директора ДП «Оператор ринку». Четверо інших підозрюваних у цій справі знаходяться в бігах за межами України.

 

Всі ці люди підозрюються в зловживанні службовим становищем, яке було скоєно за попередньою змовою. В ході слідства встановлено, що екс-глава і екс-член НКРЕКУ змовилися з іншими особами і розробили формулу «Роттердам +». Це призвело до істотного зростання вартості електроенергії, в результаті чого вони завдали шкоди українській державі на суму 18,8 млрд грн.